Izgara İstiridye Mantarı - Akdeniz Baharatlı (290g)
İndirimde
₺85,00₺75,00
Stokta Yok

Eşsiz lezzete ve benzersiz aromaya sahip bu lezzetli ürünü sade olarak tüketebileceğiniz gibi salatalarınıza ekleyerek hazırladığınız salatanın lezzetini arttırabilirsiniz.

Açıklama

Mantar, doğal bir lif kaynağı olması sebebiyle sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olan bir sebzedir. Mantar aynı zamanda protein açısından da zengin bir sebze olması sebebiyle insan vücudu için faydaları bol olan bir gıda maddesidir. Bu lezzetli sebzeyi birçok farklı şekilde tüketebilirsiniz. Izgara grill mantar lezzeti ise son yıllarda mantarın en lezzetli formlarından biridir.

Izgara İstiridye Mantarı Ege'den tedariğini sağladığımız mantarları sizler için grilleyip, Akdeniz Baharatları (sarımsak ve kekik) ile marine ederek hiçbir katkı maddesi kullanmadan sizlere ulaştırıyoruz.

Eşsiz lezzete ve benzersiz aromaya sahip bu lezzetli ürünü sade olarak tüketebileceğiniz gibi salatalarınıza ekleyerek hazırladığınız salatanın lezzetini arttırabilirsiniz. Ürün, 290 gr’lık cam kavanozlar ile ambalajlanarak sizlere ulaştırıldığından açıldıktan sonra buzdolabında güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Afiyet olsun!

Ürün özellikleri
Marka Galen